Společně rosteme
rychleji

Náš holding nabízí stabilní zázemí a potřebnou podporu všem svým společnostem, které se díky tomu mohou rychle a efektivně rozvíjet.

Naše společnosti

Krátce o nás

TGA Holding s. r. o. je mladá a dynamická investiční společnost zabývající se akviziční činností a vyhledáváním investičních příležitostí na trhu. Navzdory nedlouhému působení na trhu již nyní sdružuje několik významných společností z různých odvětví.
 

Naše vize a hodnoty

Našim hlavním cílem je vybudování silné a prosperující společnosti. Akviziční činností chceme vstupovat do společností a optimalizovat jejich procesy pro dosažení co nejlepších výsledků. Hledáním mezer na trhu usilujeme o vytváření nových hodnot.

Zajímáme se nejen o start-up projekty, ale i zavedené společnosti. Naši činnost směřujeme zejména do oblasti stavebnictví, zdravotnictví, pohostinství či zemědělství. Nebráníme se však vstupu i do jiných odvětví na trhu. 

Na cestě k dosažení úspěchu klademe ve všech oblastech naší práce důraz na dodržování hodnot jako jsou profesionalita, spolehlivost, odpovědnost a čestné jednání. 
 

Společenská odpovědnost

Byznys není jenom o profitu, výsledcích nebo nových akvizicích. S růstem společnosti roste i její společenská odpovědnost. Záleží nám na světě, ve kterém žijeme, na lidech, se kterými se setkáváme. 

Více o naší společenské odpovědnosti